ZIMNÉ AKTIVITY

SKI Centrá - Lyžiarske strediská

Lyžiarske stredisko Ski Tále

 1500 m od apartmánu sa nachádza lyžiarske stredisko Tále s piatimi lyžiarskymi vlekmi. Je vhodné pre náročných aj menej náročných lyžiarov. V stredisku sú k dyspozícii lyžiarske kurzy a školy lyžovania, ski servis, reštaurácia s terasou a bufety. Tále taktiež ponúkajú 6 km upravených bežeckých tratí.

Lyžiarske stredisko Ski Mýto pod Ďumbierom

2700 m  od apartmánu sa nachádza lyžiarske stredisko Mýto pod Ďumbierom  s maximálnou dĺžkou 1460m a 300m prevýšením. V stredisku nájdete novovybudované reštauračné zariadenie s kapacitou 250 ľudí so širokou ponukou jedál a nápojov, bufety, sociálne zariadenia, lyžiarska škola, škôlka s  inštruktormi, požičovňa lyžiarskych potrieb, ktorá zabezpečuje aj sprievodný servis. Veľkokapacitné bezplatné parkovisko ktoré  sa nachádza priamo v lyžiarskom areáli.

Ski JASNÁ, Nízke Tatry

Lyžiarske stredisko Chopok - juh a sever

7 km od apartmánu sa nachádza  najväčšie slovenské lyžiarske stredisko. Jasná, Nízke Tatry - Juh a Sever ktorý je  prepojený kabínovými lanovkami. 49 km upravovaných zjazdoviek ( 30 km technicky zasnežovaných), 30 lanoviek a vlekov s prepravnou kapacitou viac ako 32 000 os/hod radí tento areál na prvé miesto v rebríčku veľkosti stredísk.

https://www.holidayinfo.sk/sk/


Lyžiarske stredisko Ski Čertovica


14 km od apartmánu sa nachádza Stredisko Ski Čertovica ktorá ponúka  5 lyžiarskych vlekov s kapacitou 2300 os./hod. a 6 zjazdoviek.Na svoje si prídu aj milovníci bežeckého lyžovania.

                                                  https://www.holidayinfo.sk/sk/SkiCertovica#Info